if_photoif_put_inmenu
Будпрайс
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 509-65-89 Показати

Будпрайс - Про компанію | ibud.ua

Каталог

Про компанію Будпрайс

 

Компанія Альянс Будпрайс — виробник будівельних материалів з натурального природнього камня.

 

Наш виробничий процес орієнтовано на максимальну глибину переробки, що передбачає найбільш повний ассортиментний перелік продукції в продажу.

В нас можна замовити і купити всі можливі плитні лицювальні вироби з натурального каменю: фасадну та цокольну плитку, гранітну плитку для внутрішнього оздоблення пріміщень; дорожні матеріали: гранітні бордюри різноманітних розмірів, колоту або пилєну брусчатку, тротуарну плитку з граніта любих размірів і форм; інтерєрні та екстерєрні рішення: підвіконня з каменя, відливи, сходи, гранітні столешні, та цілі фасадні групи з натурального граніту;

 

Ще ми одні з небагатьох нарізаємо гранітні плити товщиною 10 мм.

На сьогодні сантиметрові гранітні плити найбільш зручний та сучасний матеріал у работі над оздобленням інтерєрів, до того ж тонка гранітна плитка дуже добре себе зарекомендувала на фасадах зовні пріміщень. Для виробництва плитки ми використовуємо лише високоточне італійське обладнання, що дозволяє дотримуватись реальної європейської якості готових виробів.

 

Многопилы по граниту Калибровка гранита Автоматизированная полировка камня

 

В основі виробництва ми орієнтуемося на місцеву сировину — унікальні кольорові граніти Дніпропетровської, Житомирської, Вінницької, Рівненської та Волинської областей, усі можливі види лабрадоритів, анортозитів і габбро. Граніти та мармур з інших регионів Україны ми теж використовуємо, але рідше. Це помітно спрощує планування строків виробництва, позбавляє від імпортної та валютної залежності, та допомагає адекватно регулювати ціни на готову продукцію. 

 

Всі граніти що використовуються у виробництві будматеріалів сертифіковані та відповідають I-му класу використання, тобто допускаються в усіх видах будівництва без обмежень.

 

Сподіваємось, ми відповіли не на всі ваші запитання та залишили вам привід до нас зателефонувати.