if_photoif_put_inmenu
Будпрайс
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 509-65-89 Показати

Доставка

Наша доставка або ваше самовивезення


Компанія Будпрайс доставляє вироби з граніту покупцю як власним транспортом, так і за допомогою сторонніх перевізників. Все залежить від об'ємів постачаємої продукції та загрузки власного парку нашої компанії.

Звичайно ми вітаємо самовивіз товару з нашого складу в Коростишеві. Навантаження на складах Будпрайс входить у вартість поставки та не передбачає доплат, як у деяких иншіх постачальників гранітних виробів.
Транспорт покупця вагтажиться в першу чергу, щоб не провокувати переплат нашимі клієнтами за простої та очікування.
Враховуючи габарити та вагу притаманної нашій діяльності продукції з натурального каменя, для перевезення подібних грузів, практичніше за все використовувать великотоннажні трейлери, рідше залізничне сполучення.

Невеликі об'єми продукції, як наприклад стільниці, ступені та підвіконня з граніту, ящик плитки або декілька метрів бруківки, цілком ймовірно відправити за допомогою відомих вантажних служб доставки.
Хороші розцінки на важкі габаритні грузи пропонують компанії Інтайм та Міст Експрес.

Пересилання Інтаймом


Інтайм представлена відділенням у нас в Коростишеві. Прицінитися на їхні вантажоперевезення можна в них на сайті у відповідному розділі

Частіше невеликі об'єми виробів з каменя дешевше та простіше доставляти за допомогою Інтайма, ніж везти малотонажним транспортом.
Це влаштує тих хто замовляє гранітні будматеріали для особистих потреб: облагородження дачных ділянок, обробки власних домів та котеджій.

Пересилання Міст-Експресом


Міст-Експрес має найближчий пункт прийому та відправлення вантажів в Житомирї. Прицінитися на їхні вантажоперевезення можна в них на сайті у відповідному розділі

Щодо пересилання Новою поштою


Нова пошта присутня в Коростишеві та є дуже популярною, але в нашій справі їхні послуги мають сенс лише для пересилання зразків, бо шось більш габаритне выйде помітно дорожче ніж послуги Інтайма, наприклад.